Bezpłatne pokazowe zajęcia tańca nowoczesnego

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe z tańca nowoczesnego do Centrum Kultury w Pniewach. Tegoroczne zajęcia są kontynuacją zajęć z lat poprzednich prowadzonych przez Jakuba Grzelaka. W tym roku grupy Enter I oraz Enter II poprowadzi nowa, energiczna instruktorka – Ada Bałabas. Tancerka, choreografka oraz studentka kierunku “Taniec w kulturze fizycznej” na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Na zajęciach dzieci nauczą się nowych kroków hip-hop’u, elementów jazz’u i funk’y. Dobra zabawa i moc energii gwarantowana!

Dzieci młodsze (4-7l.) zapraszamy na godzinę 16:30, starsze (8 i więcej) na godzinę 17:15.

Prosimy o zabranie na zajęcia wygodnego ubrania dla dzieci, sportowych butów oraz butelki wody.

taniec nowoczesny