Wykład UTW

UTW Pniewy serdecznie zaprasza na wykład otwarty  pt. „Ziołowa apteczka Kawonu”, praktyczne zastosowanie ziół w życiu codziennym.

Wykład przeprowadzi przedstawiciel Zakładu Zielarskiego Kawon z Gostynia. Na spotkaniu przewidziane są niespodzianki.

Zapraszamy w poniedziałek 04.02.2019. o godz. 17.00 w sali na piętrze w Bibliotece Publicznej Pniewy ul. Strzelecka 11.

STUDENTÓW proszę o przyjście 15 minut przed wykładem, celem ogłoszenia ważnych informacji.

Jednocześnie informujemy, że UTW rozpoczyna nowy semestr, to już XIII, serdecznie zapraszamy osoby, które jeszcze się wahają, aby wstąpić w szeregi studentów.

Zapewniamy dużo atrakcji, naukę, zabawę i poszerzanie horyzontów.

Zapisy w Bibliotece Publicznej każdego dnia, lub we wtorki w godz. 12-15 u koordynatora UTW w biurze Biblioteki.

Pozdrawiam serdecznie

Elżbieta Płócienniczak