W krainie liliputów – wystawa

Wraz z Galerią Piotr i Paweł serdecznie zapraszamy na wystawę fotograficzną W krainie liliputów”.

Monika Nowak – autorka wystawy – jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Zębowie, angażuje się w różnego typu działalność kulturalną m.in. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Lwówku. Od kilkunastu lat zajmuje się fotografią, działa w Zakładzie Fotografii Autorskiej „Anima” przy lwóweckiej bibliotece.

Od ponad dwóch lat zajmuje się tworzeniem fotografii, ukazujących sceny jak z powieści pt. „Podróże Guliwera” Jonathana Swifta, na których miniaturowe postacie zmagają się z elementami świata w rzeczywistym wymiarze. Ta niszowa, artystyczna fotografia, zainspirowana twórczością brytyjskiego fotografa i artysty Slinkachu, w której główne role odgrywają: model – lalka i rekwizyt, to prawdziwy trening kreatywności. https://www.facebook.com/fotoglow/

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy w dniach od 26.01 do 26.02.2018 r.

001 (1)