Turniej Kręglarski

25 listopada UTW Pniewy wziął udział w Jesiennym Turnieju Kręglarskim w Sierakowie.

Udział wzięło dziesięć drużyn z Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Czarnkowa, Wronek, Międzychodu, Międzyrzecza, Obornik, Tarnowa Podgórnego, Trzcianki, Szamotuł, Sierakowa i Pniew.

UTW Pniewy wystawił drużynę dziesięcioosobową, która zdobyła łącznie 153 punkty, co dało ósme miejsce w klasyfikacji ogólnej. Indywidualnie, największą liczbę punktów zdobył kolega Jerzy Szubczyński, za co został nagrodzony pucharem.

Turniej cechował się zawziętą rywalizacją, kręgle były zbijane w atmosferze gry fair play,  ale był również świetną zabawą dla wszystkich uczestników. Wielu studentów przygotowało z tej okazji wymyślne stroje z akcentami jesiennymi.

Organizatorom Turnieju serdecznie dziękujemy. [EP]