Dni Pniew – podziękowania

Dni Pniew dobiegły końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego niezwykłego wydarzenia oraz grupom i zespołom występującym na scenie. Szczególne podziękowania należą się mieszkańcom gminy za obecność, dobrą zabawę i miłe przyjęcie występujących, zarówno tych znanych, jak i nieznanych. Jesteśmy wdzięczne również pniewskim mediom za promocję i relacjonowanie naszego wydarzenia.
Na koniec chciałybyśmy podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym impreza mogła się odbyć, a byli to:
ABP Poland, Bank Spółdzielczy Duszniki, Postęp, Piotr i Paweł Pniewy, Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne, PKO Bank Polski, Pałac w Dębinie, Koagra, Restauracja Leonardo, Rörets Polska, Cukiernia Capri, Firma Michałowski, Karl Knauer, Väderstad, Miralex, ArtSound, Bart, Majster, Genpower, WObit, Restauracja Stary Młyn, IW-MET, Sokół Pniewy Sekcja Jeździecka

Plakaty i płyty z podpisami artystów trafią na licytację podczas kolejnego finału WOŚP.

Joanna Superczyńska
Biblioteka Publiczna MiG Centrum Kultury Pniewy