Koncert karnawałowy

27 stycznia  UTW Pniewy zorganizował wyjazd na „Koncert karnawałowy” w wykonaniu Solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej, który odbył się w Nowotomyskim Ośrodku Kultury.

Grupa fanów tej muzyki przeżyła uroczy wieczór w nastroju operetkowym. Na scenie wystąpili: sopranistki- Julia Litvinova i Daria Litovczenko oraz dwóch przystojnych tenorów- Vladimir Holkin i Dymitro Foszczanka. Oprócz znanych arii operetkowych mogliśmy usłyszeć też te rzadziej wykonywane utwory takie jak: „Miłość to niebo na ziemi”, „Te cudne oczy” czy „Twoim jest serce me”.

Konferansjerem był Bartosz Kuczyk, polski tenor znany już nam z koncertów „Trzech tenorów”, który w naturalnie dowcipny sposób wprowadził cudowną atmosferę podczas koncertu. [EP]