Podziękowanie od Królowej Elżbiety II

Kartka od Królowej Elżbiety II

Spotkał nas wyjątkowy zaszczyt, ponieważ otrzymaliśmy piękny list oraz kartkę z podziękowaniami z Pałacu Buckingham! W tym roku przypadła okrągła, 90 rocznica urodzin Królowej Elżbiety II. Uczniowie pniewskich szkół mieli okazję własnoręcznie przygotować kartki urodzinowe w ramach konkursu zorganizowanego przez Zespół Szkół im. E. Sczanieckiej oraz Bibliotekę Publiczną MiG Centrum Kultury Pniewy. Nasze miasto zawsze pamięta o Królowej, tym bardziej jest nam miło, iż wśród tysięcy kartek, które każdego roku przychodzą do Pałacu Buckingham, nasze zostały wyróżnione!

Oprócz listu z pieczęcią Pałacu Buckingham, otrzymaliśmy piękną kartę z wizerunkiem Królowej oraz podziękowaniami za pamięć i miłe życzenia.  Jesteśmy świadkami historii, o której warto wiedzieć więcej, dlatego konkurs na najpiękniejszą kartkę odbył się po raz trzeci i będzie kontynuowany w 2017 roku.

Bogumiła Hładki

nauczycielka języka angielskiego