Marsz „NORDIC WALKING STUDENTÓW UTW 2016”

W sobotę 7 maja br., Słuchacze   Uniwersytetu  Trzeciego Wieku w Pniewach

wzięli udział w   IV Marszu  „Nordic  Walking  Studentów UTW  2016”.

Głównym organizatorem tej ogólnopolskiej akcji było Stowarzyszenie „Akademia Złotego Wieku” – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie, a współorganizatorami: Polska Federacja Nordic Walking i Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Marsz w Pniewach odbył się w Parku Miejskim  za  Liceum  Ogólnokształcącym.

Patronat nad akcją objął Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny, który uczestniczył również w rozgrzewce prowadzonej przez fizjoterapeutkę Joannę Walkowiak .

Łączyła nas chęć przeżycia czegoś niezwykłego i niezapomnianego. Towarzyszyła nam również wyjątkowa atmosfera, poczucie wspólnoty a nade wszystko ruch na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody. Ponieważ pogoda dopisała, wszyscy uczestnicy mieli świetne humory.

Żałujemy tylko, że tak mała ilość Słuchaczy naszego Uniwersytetu w Pniewach przyłączyła się do powyższej akcji. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas więcej!

BB