Imprezy plenerowe 2016

2.05.2016 Majówka w Łazienkach – muzycznie i sportowo, wieczorem koncert Modesty Pastiche, znanej i lubianej wokalistki, która jest częstym gościem programu „Jaka to melodia”, przed koncertem festyn rodzinny, ruch, świeże powietrze, dobra muzyka i miła atmosfera. Maraton Zumby – prowadzący Jakub Urbański. Koncert zespołu coverowego Formacja GO!

22.05.2016 Gminny Dzień Dziecka wspólnie ze Stowarzyszeniami działającymi na terenie gminy przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla dzieci małych i dużych , a na zakończenie i podsumowanie imprezy zaprosiliśmy znany i lubiany zespół „Arka Noego”.

4-5.06.2016 „Historia na żywo” tym razem nie tylko pokazy walk, czołgi i wystrzały armatnie, ale i trochę historii początków państwa polskiego, w uroczej scenerii naszego parku zobaczymy Chrzest Polski, upieczemy podpłomyki i postrzelamy z łuku.

5.06.2016 rozpoczęcie sezonu letniego w Łazienkach i pierwszy raz w Pniewach Silent Disco. System Silent Disco w elegancki sposób omija przepis o ciszy nocnej ! Uczestnicy bawią się przy zastosowaniu bezprzewodowych słuchawek na uszach, słuchając jednocześnie 3 DJów grających 3 różne ścieżki muzyczne. Uczestnicy mogą zmienić ścieżkę dźwiękową za pomocą przełącznika  na swoim zestawie słuchawkowym oraz regulować głośność. Jest to interesujące  doświadczenie gwarantujące ciekawe doznania i dużo rozrywki.

17-19.06.2016 Dni Miasta – trzy dni zapełnione super gwiazdami, zobaczymy Kamila Bednarka, Marcina Dańca i zespół Ira, a w niedzielę oprócz jubileuszowej XV Parady Konnej, Wielkiej Pniewskiej, pokazów i zawodów konnych, miło spędzimy czas przy muzyce country w wykonaniu Pawła Bączkowskiego z zespołem.

Od lipca do końca sierpnia w Łazienkach  działa kino plenerowe „Kino przy brzegu”, tego lata będą same nowości i parę niespodzianek dla najwytrwalszych widzów.

7.08.2016 Jarmark Św. Wawrzyńca co roku próbujemy zaskoczyć pniewską publiczność nowymi wydarzeniami podczas Jarmarku, mamy nadzieję, że i tym razem publiczność będzie zadowolona!

4.09.2016 Dożynki Gminne, tegorocznym gospodarzem dożynek jest wieś Nosalewo.

 

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2015 Biblioteka Publiczna MIG CK Pniewy