Wystawa “Wakacje z Bursą Szkolną w Pniewach”

Wraz z Galerią Piotr i Paweł zapraszamy na wystawę fotograficzną „Wakacje z Bursą Szkolną w Pniewach”.
Wystawę przygotowali Mariusz Kalemba, Iwona Słomianowska-Mańka i Katarzyna Szczepaniak, a finansowo wsparł Urząd Miejski w Pniewach.
Bursa Szkolna we współpracy z Gminną Komisja Profilaktyki i Rozwiązań alkoholowych od kilku lat organizuje w okresie wakacji letnich wypoczynek dla dzieci z Gminy Pniewy. Co roku organizowane są półkolonie, podczas których dzieci mają okazję twórczo spędzać czas, jednocześnie poznając nowe miejsca.
Dzieci wyjeżdżają również na kolonie do zaprzyjaźnionej Gminy Radków, a od ubiegłego roku także do Gminy Kościerzyna.
W tym samym czasie do Pniew przyjeżdżają dzieci z tamtejszych gmin, które mają okazję poznawać piękno wielkopolskiej ziemi.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy w dniach od 4 do 22.04.2016 r.

DSC09806 DSC09809 DSC09811