Zabierz książkę na wakacje – “Czerwień rubinu”

Rubin, szafir, szmaragd? Zabierz książkę na wakacje.

Tym razem coś dla młodzieży – „Trylogia czasu” Kerstin Gier, która  przeniesie nas w klimat XVIII-, XIX- i XX-wiecznej Anglii. Jak to możliwe? Dzięki podróżom w czasie i mocy tajemniczego chronografu.  „Czerwień rubinu”, bo tak nazywa się pierwsza część serii, jest książką magiczną i romantyczną, a równocześnie dowcipną i sarkastyczną. Może po sukcesach przygód Harrego Pottera czas na wyzwania Gwendolyn Shepherd? Trzymamy kciuki za sukces tej niesamowitej opowieści, która spodoba się również dorosłym – wszak  każdy z nas potrzebuje w życiu odrobiny magii.

Wakacje dobiegają końca, pamiętajmy jednak, że nigdy nie czyta się tak dobrze, jak w długie jesienne i zimowe wieczory… Zapraszamy do biblioteki!