Gminny Dzień Dziecka “Dzieci dzieciom”

1 czerwca wspólnie świętowaliśmy Gminny Dzień Dziecka. W programie artystycznym pod nazwą “Dzieci dzieciom” wystąpiły zespoły taneczne działające przy Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Szkoły Sióstr Urszulanek. Na scenie spontanicznie wystąpić mogły również wszystkie chętne dzieci, które pojawiły się w Łazienkach.
Organizatorami spotkania byli Burmistrz Gminy Pniewy, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy oraz Pizzeria w Łazienkach.
W organizacji organizacji aktywnie pomagali: Akademia Piłkarska Reissa, Odjechani TEAM.PL, Stowarzyszenie Miłośników Koni i Sportów Konnych LUZAK oraz Figlarnia. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!