Konkurs: Świąteczna bombka

Świąteczna bombka

Cele konkursu:

• możliwość wyrażenia emocji związanych z oczekiwaniem na Święta Bożego Narodzenia
  • rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej,
  • prezentacja talentów plastycznych;

Kryterium oceny prac:

• samodzielność wykonywania pracy,
  • nawiązanie do tradycji świątecznej,
  • staranność wykonania,
  • wrażenie artystyczne,

Kategorie wiekowe:

• przedszkole,
  • uczniowie klas I-III szkoły podstawowej,
  • uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej,
  • gimnazjum,
  • szkoły ponadgimnazjalne i dorośli.

Warunki konkursu:

• każdy uczestnik konkursu może złożyć tylko jedną pracę wykonaną w formacie przestrzennym, dowolną techniką

z dowolnego tworzywa, mogą być wykonane na bazie np. kuli styropianowej, papierowej, plastikowej czy lekkiej piłki,

• średnica bombki – od 10cm do 16cm, której wielkość i waga umożliwią zawieszenie na choince,każda bombka winna posiadać zawieszkę,
  • do bombki należy obowiązkowo dołączyć wizytówkę z danymi kontaktowymi:imię i nazwisko, wiek, adres, telefon, nazwę szkoły.

Terminy:

• prace należy dostarczyć w terminie do 10 grudnia 2013r. do Biblioteki,
  • ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 15 grudnia 2013r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w OSiR Pniewy. Wyniki zostaną również zamieszczone na stronie internetowej Biblioteki Publicznej, Urzędu Miejskiego Pniewy oraz na portalach internetowych Wirtualne Pniewy i Nasze Pniewy.

Wystawa pokonkursowa:

• Prace konkursowe będzie można podziwiać od 16 grudnia 2013r.Wszystkie bombki zostaną wykorzystane do dekoracji

choinki w Bibliotece.

Uwagi:

Prace konkursowe stają się własnością Biblioteki i nie podlegają zwrotowi.

Nagrody, które nie zostaną odebrane w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników przechodzą do puli nagród przyznawanych w kolejnych konkursach. Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika przez Organizatora dla celów organizacyjnych i promocyjnych Konkursu.