Pieśń lodu i ognia, George R.R. Martin

Książka na wakacje:

Pieśń lodu i ognia, George R.R. Martin

 Nasza pierwsza propozycja powinna obronić się sama. Serialowa Gra o tron bije rekordy popularności, a wielbicielom fantastyki nie trzeba chyba przedstawiać sagi George’a R.R. Martina, na podstawie której serial powstał. Wszystkie dotychczas wydane części Pieśni lodu i ognia od niedawna w naszej bibliotece!

Do Winterfell przyjeżdza król Robert, by mianować tamtejszego władcę – Eddarda Starka swoim namiestnikiem. Tak zaczyna się opowieść o niezwykłej krainie Westeros, politycznych rozgrywkach, przyjaźni, miłości i nienawiści. Saga Martina ze względu na swoje uniwersalne wartości i wielość poruszanych tematów powinna spodobać się nie tylko wielbicielom gatunku.  Fani serialu również nie będą zawiedzeni – wydarzenia opisywane z perspektywy różnych bohaterów, opowiadane przez nich historie i wspomnienia sprawiają, że świat Martina wydaje się bardziej kompletny i wielowymiarowy niż na ekranie.

 Ze względu na odważne sceny erotyczne książka skierowana jest raczej do dorosłych czytelników.

 Zachęcamy do czytania już od początku wakacji: przed nami ponad 5 tysięcy stron potyczek o Żelazny Tron, a przecież nadchodzi zima…

 

[nggallery id=55]

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2015 Biblioteka Publiczna MIG CK Pniewy

Zawartość | Menu | Panel