Tydzień Bibliotek

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tygodnia Bibliotek w naszej bibliotece!

X Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 08.-15.05.2013r.

od 8 maja – akcja „Uwolnij książkę”Masz w domu książki, które już przeczytałeś? Przynieś je do biblioteki i pozwól by przeczytali je inni! Możesz też wziąć do domu wybraną przez siebie książkę.

od 8 maja do 11 sierpnia – wielka amnestia w naszej bibliotece – przetrzymałeś książkę i boisz się konsekwencji? Teraz nie musisz płacić kary. Po prostu przyjdź i oddaj książki.

8 maja, godz. 10:30 biblioteka LO, 12:00 sala CK – spotkanie autorskie z Romanem Pankiewiczem, autorem książki „Islandia. Trzeci żywioł”. Po spotkaniu możliwość zakupienia książki w cenie 15 zł.

9 maja – ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród w  konkursie „Namalować wiersz. Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima”. Ekspozycja prac w Bibliotece.

14 maja – spotkanie z baśniami ze wszystkich stron świata dla przedszkolaków.

plakat tydzień bibliotek