Warsztaty dla młodzieży

Uwaga! Zajęcia 29.09 zostają przełożone.
W imieniu Stowarzyszenia Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Pniewach serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice szkół średnich do udziału w warsztatach!
Na zajęciach poruszane będą tematy dotyczące szeroko rozumianej psychologii społecznej. Warsztaty będą okazją do rozmowy o tym, co robić, by poczuć się pewnie i dobrze w grupie, będąc po prostu sobą!
Jeśli interesujesz się psychologią lub chcesz zadbać o poczucie własnej wartości, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu – od września do listopada – w naszej bibliotece. Można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach lub w całym cyklu. Obowiązują zapisy: warsztatypniewy@gmail.com
W razie pytań prosimy o kontakt: 61-29-10-964.
Projekt realizowany w ramach programu “Z pandemią w tle” Lokalnej Grupy Działania KOLD.
warsztaty dla młodzieży wrzesień