Zapraszamy do udziału w queście!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i mieszkanki gminy (niezależnie od wieku!) do zagrania w quest pt. „Pniewy pełne historii”.

Questy to gry terenowe, w których chodzi się po mieście i rozwiązuje zagadki. Start przy liceum, grać można o dowolnej porze, pojedynczo, w  parach lub całą rodziną.

Autorkami gry są: Iwona Ratajczak, Beata Kajzderska, Agnieszka Raczkowska i Natalia Stępień, natomiast w jej testowaniu i przygotowaniu brało udział mnóstwo osób, którym serdecznie dziękujemy!

Ulotki z mapką i treścią gry (w dwóch formatach) można odebrać w bibliotece lub urzędzie albo wydrukować z naszej strony.

Gra zostanie zamieszczona w wielkopolskiej i ogólnopolskiej bazie questów. Liczymy, że będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród wielbicieli i wielbicielek tej formy spędzania wolnego czasu.

Uwaga! Prosimy zachować ulotkę po zakończeniu gry – w przyszłym tygodniu będzie można u nas odebrać nagrodę!

Quest powstał w ramach projektu „Pniewy pełne historii” finansowanego ze środków Fundacji PZU.

Pniewy – do wydrukowania

Uwaga! Prosimy najpierw pobrać grę i dopiero ją wydrukować (nie bezpośrednio ze strony) – wtedy fragment tekstu nie zostanie ucięty.

PLAKAT - PNIEWY do internetu